pátek 18. ledna 2013

Rekapitulace posledních dníAhoj
a
 zdravím všechny :) moje cesta za všemi cíli samozřejmě pokračuje, ale bohužel nebyl vůbec čas přispívat. Konečně se mohu pochlubit, že mám další v kapse:

zkoušky v 5. semestru

Musím říct, že mi to tento semestr dalo vážně zabrat, hlavně tedy jedna zkouška kvůli které jsem i přestala cvičit. Vůbec jsem nestíhala a popravdě ani neměla energii, byla jsem jak loutka, jen koukala do papírů, učila se, odpoledne šla do práce, pak přišla a zase se učila. Přesně takto vypadalo mých posledních dní. Cvičila jsem asi jen dvakrát, což mě trochu štvalo, ale vážně jsem nemohla. Není to ani výmluva, neberu to jako tragédii, prostě teď byla přednější škola, ale nyní mám zase chuť cvičit. Hrozně moc mi to chybělo a úplně cítím, že chci aby na mě Jill řvala, aby se mi klepaly svaly a já jí proklínala :D. 

Mám teď tolik věcí, co chci udělat. Znáte to, když nemáte čas, tak máte tolik nápadů a pak když máte volno, tak nemáte co dělat :D. To je moje. Akorát já si ani moc neoddychnu a hned musím začít psát bakalářskou práci, uf. 

Každopádně jsem si včera našla trochu času, abych si tu na bytě hezky zorganizovala jídlo. Sice zatím jen drobnost, ale ... 

Příprava:


Hotovoo:


Když jsem narazila v papírnictví na tenhle balící papír, tak jsem hned věděla, že ho využiji :D. 

S jídlem jsem na tom myslím byla dobře, ale začala jsem víc jíst, jak jsem byla unavená, tak jsem se rozhodla, že to bude moje dobrá volba. Vím, že ten jeden víkend před jednou zkouškou, jsem to i trochu přehnala. Všechno se to tak špatně sešlo, zkouška, rodinný problémy (bylo to hlavně z tohoto důvodu) a já se otočila k jídlu. Tohle mě trochu mrzí, protože jsem si vedla hezky. Ale na jednu stranu to nebylo tak hrozný, takže z toho nechci mít špatný svědomí, důležitý je, že teď budu vše dodržovat tak, jak chci :).

Holky, i když prostě trochu kopítneme, vždy se můžeme vzchopit a jít dál. 
Nikdo není dokonalý a není stroj!Z důvodu únavy jsem se rozhodla, že budu jíst více. Zvýším si svůj příjem na 6 500 KJ. Není to tak zásadní změna a myslím si, že budu v pohodě hubnout a hlavně nebudu mít chutě a řekla bych, že i snížím své občasné sáhnutí po jídle.


Jak pak se cítíte vy a jak bojujete se zkouškami, jídlem, cvičením, zimou či něčím jiným? :)


Holky, přeji, ať vám vše jde podle vašich představ, jděte za svými cíli a nevzdávejte se :)


12 komentářů:

 1. Gratuluju ke zkoškám, parádní! Mně chybí jedna a jsem z ní pěkně na nervy... Ať se ti daří a po zkouškách pěkně vydechni! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) držím palce, ať zkoušku dáš, nejdůležitější je se ze zkoušek nenervovat, protože to většinou ještě skončí hůř. Akorát realita je bohužel jiná :)

   Vymazat
 2. Rovněž blahopřeji k úspěšnému vykonání všech zkoušek! Konečně to máš za sebou, úleva? :))
  Mě čekají ještě poslední 2 zápočty v pondělí, tak doufám, že je zvládnu, abych měla zasloužené 3 týdny volno. :D Uvidíme. :))
  Jinak s tím učením to moc dobře znám, ale já byla toho názoru, že se holt potřebuju nějak odreagovat, takže jsem pravidelně cvičila. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Strašná úleva, celý víkend jsem se dávala dohromady, protože jsem z toho byla pořád mimo :D.
   Přeji hodně štěstí k zápočtům, ať si konečně můžeš oddychnout :)

   Vymazat
 3. no tak to gratuluji, já jsem teprve v polovině zkoušek..ale snad to taky brzy zmáknu;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je to možná lepší si to hezky rozložit, než si to dát hodně za sebou a pak se nervovat :). Držím palce a přeji pevné nervy :)

   Vymazat
 4. Gratuluji, jsi šikulka! :))
  Je dobré, že jsi se s jídlem stále držela, jedno uklouznittí, jako by nebyl, pojeď pěkně dál! :))

  U nás je to teď s učením také hrozné, moc moc a mooc' ;)
  Měj se krásně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, jedu dál a už hezky plná lednice zeleninky :)
   To učení je někdy hrozné, tak ať ti ty zkoušky mizí pod rukou a dobře se ti učí :)

   Vymazat
 5. Mě teď skolila nemoc, tak se mi všechno zkomplikovalo, snažím se cvičit, jen trošičku, ale je to sakra těžký, tělo chce klídek..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsou pořád nějaké překážky co :D ! Možná by vážně tělo trochu klidu a pak by ses rychleji uzdravila ;)

   Vymazat
 6. Gratuluju!
  Já zkouškové ještě nemám, až za rok:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) tak to si ještě užívej, než to přijde :D

   Vymazat

Okomentujte, každý komentář udělá radost :)